WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu.

2 posters

WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu. Empty WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu.

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 01, 2010 4:03 pm

WWE yönetimi WrestleMania 27'nin Main Event'i için John Cena vs The Undertaker maçını düşündüklerini açıkladılar.
Misafir
Misafir

WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu. Empty Geri: WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu.

Mesaj tarafından ℓєgєη∂ кιℓℓєя Perş. Tem. 01, 2010 4:04 pm

Nerden haberi buldun merak ettim WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu. Suspect
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
Admin
Admin

Rpg Karakteri : Randy Orton

http://enbuyukwwerpg.ultimaterpg.org

WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu. Empty Geri: WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu.

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 01, 2010 4:06 pm

ℓєgєη∂ кιℓℓєя demiş ki:Nerden haberi buldun merak ettim WRESTLEMANIA'nın Main Eventi sanki belli oldu. Suspect

WWE********.COM diye biyer sansürledim valla Very Happy Zaten bakarsan Cena'nında WrestleMania serisi var.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından NeverGiveUp Perş. Tem. 01, 2010 4:08 pm

Evet bunu ben biyerden duymuştum Cena Zorlar ama seriyi bitirebilirmi onu bilemicem Very Happy
NeverGiveUp
NeverGiveUp
Admin
Admin

Rpg Karakteri : John Cena