WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE SUPERSTAR PAZAR [1. HAFTA]

4 posters

WWE SUPERSTAR PAZAR [1. HAFTA] Empty WWE SUPERSTAR PAZAR [1. HAFTA]

Mesaj tarafından ℓєgєη∂ кιℓℓєя Paz Haz. 27, 2010 10:04 am

Ve şimdi Superstars yayınımıza başlıyoruz.
Ve Ringte Randy Orton var bır konusma yapacak.'Ben ringe bugun Sheamus'u yenceğimi soylemek için geldim hiç umutlanmayın ben Sheamus'u yeneceğim'derken John Cena'nın müziği çalar ve Seyirciler çoşar John Cena ringe gelir.'Randy Randy sen kendini güçlü mü sanıyorsun istiyorsan haftaya senınla maç yapalım ne dersin ? ' Randy yine konusmaya baslar.'Hey ben ufaklıklarla ugrasmayı sevmem ama senle haftaya RAW'da bir maç yapacağım Exclamation ' der oda Ne Randy John Cena'ya bir RKO çeker oww ring kızıştı.Ve Sheamus'un muziği çalar herkes onden gelecek zannederken arkadan gelır ve bir Bicycle Kick ve ardıdan Randy Ortonu kaldırıp Crucifix Powerbomb yapar. Ve tauntunu yapar ayağını Randy'nin ustune atar.

Ve Superstars'ın ilk maçına geçiyoruz.

John Cena vs Edge vs Undertaker
Triple Threat Maç
Maç uzundu ben kısa anlatıyorum.Ve Undertaker ringin dısarsında John Cena ile Edge kapışıyor.John Cena simdi bir Fisherman Suplex yapıyor ve John Cena elini kaldırıyor You Can't See Me.Ve John Cena Edge'nın kalkmasını beklıyor ve Edge kalkıyor John Cena Edge'yi sırtına alıyor.Edge kaçıyor ve bir Edge-O-Matic yapar ve John Cena'yı kaldırıp bir Edgecution yapar ve Spear için bekler ama John Cena Edge'yi sırtlar Ve Edge'ye Bir F.U ardından Ringe Undertaker girir Ve Cena'ya bir Chokeslam yapar ve Tombstone için bekler Ama tam yapacakken Sheamus ringe girer Undertaker'e Bir Bicycle Kick yapar.John Cena ayağa kalkar ve Undertaker'e bir F.U yapar ve saydırır.1. 2. 3. maç biter Smile .John Cena ile Sheamus beraber sevinerek ringten ayrılırlar.

Gözler Sheamus vs Randy Orton Maçına çevrildi.

Sheamus vs Randy Orton Extreme Maç
Maçların sonralarını anlatıyorum.Ve Sheamus Randy Orton'u köseye atar.Randy Orton'u köşede yumruklar.Yerde Randy'i tekmeler.Ve daha sonra kaldırım Suplex yapar.Sonra koşeye cekilip Bicycle Kick tauntunu yapar ve Bicycle için bekler.Randy kalkar ama Bicycle'den kaçar.Randy Orton Rakıbını bir tekme ile yere yaptırır ve Randy Orton Stomp yapar yani tekmeler.Ve Sheamus ayağa kalkar Randy onu iplere yollar gelirken bir Powerbomb yapar ve RKO tauntu yapar.Randy RKO yapcakken bir anda Sheamus Bicycle Kick yapar.Ve bir anda ringe Goldberg girer bu maç Extreme olduğu için diskalifiye yoktur.Ve Goldberg Sheamus arkasını döner donmez super bir spear yapar ve Jackhammer için kaldırır ve Jackhammer yapar.Randy Orton güçlükle kalkıp Sheamus'u saydırır.1.. 2.. 3.. ve maç biter kazanan Randy Orton'dur.

Bu haftada yayınımız bitti diğer haftaya görüşmek üzere.

By
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
Admin
Admin

Rpg Karakteri : Randy Orton

http://enbuyukwwerpg.ultimaterpg.org

WWE SUPERSTAR PAZAR [1. HAFTA] Empty Geri: WWE SUPERSTAR PAZAR [1. HAFTA]

Mesaj tarafından Rey Cena Paz Haz. 27, 2010 10:09 am

hangi oyunda yapıldı bu.bi de benim maçımda inferce açık mıydı
Rey Cena
Rey Cena
Normal Üye
Normal Üye

Rpg Karakteri : Undertaker

Mesaj tarafından ℓєgєη∂ кιℓℓєя Paz Haz. 27, 2010 10:11 am

SvR 2010 ile oynattım.Açıktı butun herşey Diskalifiye yoktu birde Düşmanlarınız düzenliyince oldu bu Smile
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
ℓєgєη∂ кιℓℓєя
Admin
Admin

Rpg Karakteri : Randy Orton

http://enbuyukwwerpg.ultimaterpg.org

Mesaj tarafından @@sheamusa&awake@@ Paz Haz. 27, 2010 12:59 pm

ben maçta yenildim şimdi nolcak
@@sheamusa&awake@@
@@sheamusa&awake@@
Normal Üye
Normal Üye

Rpg Karakteri : SHEAMUS

Mesaj tarafından NeverGiveUp Paz Haz. 27, 2010 1:43 pm

Maçlar Oynatıldı Sheamus 2 maça Çıktığı İçin Parasına +2.000 TL Undertaker'e Tek Maçtan 1.000 TL Yazıldı Smile
NeverGiveUp
NeverGiveUp
Admin
Admin

Rpg Karakteri : John Cena

- Similar topics